Sivil Yaşam Derneği Bursa Yerel Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde 16-17 Mart 2019 tarihlerinde, bugünün liderlerini ile geleceğin liderlerinin bir araya geleceği “İŞ’te Kariyer” zirvesi düzenliyor.

Bu zirve ile öğrencilerimizin ve mezunlarımızın dersler de aldığı kuramsal bilgileri gerçek hayatla birleştirerek pratiğe dönüştürmelerini, iletişim becerileri kazanmalarını, öz güvenlerinin gelişmesini, meslekleri her yönüyle tanıyıp doğru hedefler belirleyerek ilgi ve yetkinlikleri doğrultusunda uygun mesleği seçmelerini, kişisel gelişimlerini artırmalarını, iş dünyasını tanımalarını, farkındalıklarının artması sağlanacak.

Gönüllülerimiz bu etkinlik ile sektördeki firmaların üst düzey yöneticileri ile bir araya gelerek, uzmanların deneyimlerinden ve bilgilerinden yararlanacak ve yüz yüze iletişim kurarak gelecek planları hakkında bir yön belirleyebilecekler.

Ön hazırlık süreci gerektiren bu etkinliğimizde işin mutfağında çalışacak olan gönüllülerimizin kendini geliştirmesini, etkili iletişim becerilerini arttırmalarını, planlama ve organizasyon konusunda tecrübe sahibi olmaları hedeflenmekte.

2 gün sürecek zirvenin ilk gününde Presmetal Üretim Müdürü Erman Ersöz, Minteks Yönetim Kurulu Başkanı Özkan İrman, “bitmeyen.com”un kurucusu Birol Çil ve Furpa Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Alpaslan; ikinci gününde ise “Youthall”un kurucu ortağı Elis Yılmaz, Hakan Endüstriyel Yönetim Kurulu Başkanı Recep Hakan Ziya ve Bursa Sınav Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Bingöl gençler ile buluşacak.

Sen de bir SİYAMDER Gönüllüsü olarak geleceğin liderleri ile buluşmalıyım diyorsan, Görükle Gençlik Merkezi’nde 13:30-18:00 saatlerinde gerçekleşecek etkinlik için başvurularını bekliyoruz.

HEMEN KAYDOL