Kurumsal İletişim Ulusal Takımı SİYAMDER’in kurumsal imaj ve saygınlığını olumlu yönde geliştirmek, sürekliliğini sağlamak ve marka yönetimi adına olağan ve olağanüstü kampanya dönemlerinde ulusal ve yerel tanıtım hedeflerini belirlemek, görsel ve dijital medya içeriklerini hazırlamak ve yönetmekten sorumludur. Kurumsal İletişim Takımını, Ulusal Kurumsal İletişim Direktörü koordine etmektedir. Bu takım web tasarımı, grafik tasarımı, dijital pazarlama konularında içerik üretip gönüllülerle buluşturmaktan sorumludur.

Sivil Yaşam Derneği’nin dijitaldeki varlığını en iyi hâle getirmek, görünürlüğünü arttırmak ve bu yolla da gerek insan kaynağını gerekse de finansal kapasiteyi güçlendirmek istiyoruz. Derneğimizin dijital dünyadaki görünürlüğünü, ulusal ve uluslararası işbirliklerimizin ciddiyeti içerisinde olabildiğince kurumsal ama Türkiye’nin en büyük ve en iyi gençlik derneği olma hedefi içinde de olabildiğince genç tutmak üzere çalışacak; yetenekli, yaratıcı, estetik algısı yüksek, tasarım trendlerini takip eden bir ekibin parçası olmak istiyorsan aşağıdaki başvuru formunu doldurman yeterli!

31 Temmuz 2022, 23:59
Son Başvuru
0
0
0
0
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
HEMEN BAŞVUR

Önemli Bilgiler

Kurumsal İletişim Takımı’nın derneğimiz yazılı ve görsel iletişim araçları olan web sitesi, grafik tasarımı, tanıtım materyallerine (e-dergi, bülten, video içerik vb.) içerik üretmesi ve hedef kitlemize ulaştırması beklenmektedir.

İki farklı takımdan oluşacaktır.

Tasarım Takımı; web tasarım, grafik tasarım, dijital pazarlama konularında içerik üretip gönüllülerle buluşmaktan sorumludur.

Metin Takım ise; metin yazarlığı, bülten, basın metinleri, ve sosyal Medya paylaşım metinleri yazacaktır.

Kurumsal İletişim Destek Takımında yer almak için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir:

-Takım çalışmalarına yatkın ve açık olmak,
-Düzenli ve titiz bir şekilde iş takibi yapmak,
-İletişim becerilerinde rahat ve özgüvenli olmak,
-İçerik üretebilme becerisine sahip olmak,
-Sosyal medya yönetimine hakim olmak,
-Blog platformlarını kullanabilmek,
-En az 1 grafik tasarım programı kullanabilmek.

Soru, istek ve görüşlerinizi [email protected] adresine bildirebilirsiniz.