Kurumsal İletişim Ulusal Takımı SİYAMDER’in kurumsal imaj ve saygınlığını olumlu yönde geliştirmek, sürekliliğini sağlamak ve marka yönetimi adına olağan ve olağanüstü kampanya dönemlerinde ulusal ve yerel tanıtım hedeflerini belirlemek, görsel ve dijital medya içeriklerini hazırlamak ve yönetmekten sorumludur. Kurumsal İletişim Takımını, Ulusal Kurumsal İletişim Direktörü koordine etmektedir. Bu takım web tasarımı, grafik tasarımı, dijital pazarlama konularında içerik üretip gönüllülerle buluşturmaktan sorumludur.

Sivil Yaşam Derneğinin dijitaldeki varlığını en iyi hâle getirmek, görünürlüğünü arttırmak ve bu yolla da gerek insan kaynağını gerekse de finansal kapasiteyi güçlendirmek istiyoruz. Derneğimizin dijital dünyadaki görünürlüğünü, ulusal ve uluslararası işbirliklerimizin ciddiyeti içerisinde olabildiğince kurumsal ama Türkiye’nin en büyük ve en iyi gençlik derneği olma hedefi içinde de olabildiğince genç tutmak üzere çalışacak; yetenekli, yaratıcı, estetik algısı yüksek, tasarım trendlerini takip eden bir ekibin parçası olmak istiyorsan aşağıdaki başvuru formunu doldurman, sonrasında CV ve motivasyon mektubunu [email protected] adresine göndermen yeterli!

 

 

Önemli Bilgiler

  • Takımda yer almak üzere seçilen kişiler Haziran 2020’de gerçekleşecek SİYAMDER Ulusal Genel Kuruluna kadar görevde kalacaktır.
  • Takımın bir çalışma takvimi ve tarzı olacaktır.
  • Takımda yer alacak gönüllülerin haftalık en az 5 saatini aktif olarak dernek faaliyetlerine ayırabilmesi ve çevrimiçi çalışmaya yatkın olması gerekmektedir.
  • Gerekmesi durumunda takımda yer alan kişilere ihtiyaç duydukları eğitim ve destekler profesyoneller tarafından verilerek seçildikleri alanda daha derin bilgi ve donanıma sahip olmaları amacıyla bu kişiler yetiştirilecektir.
  • Takımda yer almak üzere seçilen kişiler ilgili alanlarda kendisini geliştirmesi amacıyla SİYAMDER Ulusal Yöneticileri ve profesyonellerden daha fazla destek alması istenen kişilerdir. Takımda yer almak ilgili kişilere Ulusal Yöneticilik pozisyonu veya Ulusal Yönetim Kurulunun izni dışında derneği direk temsil yetkisi vermemektedir.

Soru, istek ve görüşlerinizi [email protected] adresine bildirebilirsiniz.