Zamandan Tasarruf Ettiren 8 Tasarım Programı

Kübra Karahan
17 Ocak 2019 – 10:00

SİYAMDER Blog Sayfamızın heyecanını yaşıyorum şu dakikalarda. Yeni bir yapı oluşturup gençleri bir araya getirerek faydalı içerikler oluşturmak adına başlattığımız bu proje umarım ki süreklilik kazanır ve büyük bir ivmeyle başarıya ulaşır. Temennilerimi ve mutluluğumu sizlerle paylaşmışken yazımın konusuna geçmek istiyorum. Bu yazımda size ücretsiz ve çevrimiçi afiş tasarım programlarını tanıtacağım. Profesyonel ekiplerle çalışamasak da, bizlere sunduğu hazır şablonlarıyla işimizi kolaylaştıran ve afişler için profesyonel programlara gerek olmadığının kanıtı olan 8 program…

Canva, poster veya afiş tasarımlarını ücretsiz olarak yapabileceğiniz ve dilediğiniz ölçülerde posterler tasarlayabileceğiniz bir online tasarım sitesi. Sitede bulunan onlarca hazır tasarımı da işinizi çok daha hızlı halledebilmek için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tasarım oluşturmak için yalnızca en iyi grafikleri, fotoğrafları ve yazı tiplerini aramanız, ardından Canva’nın sürükle ve bırak aracını kullanmanız yeterlidir.Tasarım projeniz, yaratıcı bir kolaj, sosyal medya grafiği veya internet için bir taslak bile olsa Canva’nın özellikleri herkesin muhteşem tasarımlar ortaya çıkarmasına olanak tanır.

Block Posters

Blockposters ile afiş tasarlama ilkelerinizi siz belirlersiniz, boyutlarını da! Fotor-Poster Maker Hazır template’leri ile kolayca afiş tasarlamanızı sağlayan Foto-Poster Maker en çok tercih edilenlerden. Olağanüstü poster tasarımı düzenleri ve şablonları ile, Fotor’ın poster yapımcısı, poster yapınızı özelleştirmenize ve her fırsatta en önemli mesajları görüntülemenize yardımcı olacak ve insanların dikkatini hemen çekecektir!

Fotor-Poster Maker Hazır template’leri ile kolayca afiş tasarlamanızı sağlar. Foto-Poster Maker en çok tercih edilenlerden. Olağanüstü poster tasarım düzenleri ve şablonları ile Fotor’ın poster yapımcısı, poster yapınızı özelleştirmenize ve her fırsatta en önemli mesajları görüntülemenize yardımcı olacak ve insanların dikkatini hemen çekecektir!

SoftPrint

Hazır afiş işine bulaşmışken kartvizit tasarımınızı da kendiniz yapmak istersiniz belki. Afiş dışında tasarlayacağınız materyalleri yapmak SoftPrint ile bu mümkün.

Online tasarım programlarının çoğu logo tasarımından fotoğraf editlemeye, birçok farklı tasarım örnekleri için seçenekler sunuyor. BeFunky de bunlardan biri BeFunky’nin Türkçe dilindeki Poster Maker’ındaki hazır şablonlarla afiş tasarlamak yeni hobiniz olacak. Etkinliğinizi anlatan çarpıcı poster tasarımları oluşturabilir ve arkadaşlarınızın katılması için paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Afiş tasarım boyutlarından doğru konumlandırmaya, yapmanız gerekenleri adım adım göstererek size seçenekler sunan Poster Oven’ı çok seveceksiniz. Poster ve işaretlerin kolayca oluşturulmasına, indirilmesine ve yazdırılmasına yönelik ücretsiz bir web tabanlı bir araçtır.

FotoJet de şablonları, çeşitli yazı tipleri ve fotoğraf editleme özellikleriyle rahatlıkla kullanabileceğiniz afiş tasarlama programlarından. Güçlü tasarım ve düzenleme araçları, hızlı ve sorunsuz bir şekilde, herhangi bir zorluk veya baş ağrısı olmadan yüksek kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Posterini Afişleriniz dahil tüm grafik tasarımı işlerinize profesyonel havayı, Posterini ile hazırlayacağınız tasarımlarla verebilirsiniz.

Deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız mutluluk duyacağımı belirtmek isterim.

SİYAMDER’li Günler.