TAKIMIMIZ

Yönetim Kurulu

genel-baskan-fatih-vardar

HAKAN EKİNCİ

Genel Başkan
genel-sekreter

SERHAT ÇAM

Genel Sekreter
ic-iliskiler-direktoru-hakan-ekinci

BEYZA ALTIN

İç İlişkiler Direktörü
ic-iliskiler-direktoru-hakan-ekinci

FURKAN YURDAKUL

Dış İlişkiler Direktörü
uluslararasi-iliskiler-direktoru-fatma-saniye-koyuncu

FURKAN CAN VEZİROĞLU

Uluslararası İlişkiler Koordinatörü
finans-direktoru

OKTAY OVALI

Finans Direktörü
projeler-direktoru-meryem-betul-kodalak

GÜLİN BERFU CANLI

Projeler Direktörü

Koordinatörler

genel-koordinator-sumeyye-sen

YUNUS EMRE BENEK

Genel Koordinatör
genel-koordinator-sumeyye-sen

SEMAHAT GÜZEL

Eğitim Koordinatörü

Çalışma Grubu Direktörleri

cevre-ve-genclik-calisma-grubu-direktoru

ULAŞ BAĞDADİ

Çevre ve Sürdürülebilirlik Çalışma Grubu Direktörü
inovasyon-ve-girisimcilik-calisma-grubu-direktoru

BATUHAN VAROL

İstihdam ve Girişimcilik Çalışma Grubu Direktörü
genclik-sagligi-calisma-grubu-direktoru

ÜLKÜ İLAYDA MERCİMEKCİ

Gençlik Sağlığı Çalışma Grubu Direktörü
dezavantajli-gencler-ve-sosyal-dahil-etme-calisma-grubu-direktoru

MEHMET BERVA AKTAŞ

Dezavantajlı Gençler ve Sosyal Dahil Etme Çalışma Grubu Direktörü
kultur-ve-sanat-calisma-grubu-direktoru

FATMANUR ERYILMAZ

Kültür ve Yaratıcılık Çalışma Grubu Direktörü
demokratik-katilim-calisma-grubu-direktoru

Demokratik Katılım Çalışma Grubu Direktörü

Destek Birimi Direktörleri

kurumsal-iletisim-destek-birimi-direktoru-kubilay-tuglu

BUSE KAPLAN

Kurumsal İletişim Destek Birimi Direktörü
mezun-destek-birimi-direktoru

Mezun Destek Birimi Direktörü
akademik-danisma-kurulu-destek-birimi-direktoru

Akademik Danışma Kurulu Destek Birimi Direktörü

Denetim Kurulu

denetim-kurulu-uyesi

UTKU CAN ÇEBİŞ

Denetim Kurulu Üyesi
denetim-kurulu-uyesi-muhammed-yusuf-kucukkara

SÜMEYYE ŞEN

Denetim Kurulu Üyesi

Ulusal Program Direktörleri

siyamder-benim-dunyam-benim-gelecegim-ulusal-program-direktoru

BEGÜM NEMLİOĞLU

Benim Dünyam Benim Geleceğim Ulusal Program Direktörü
siyamder-genclik-atolyeleri-ulusal-program-direktoru

RÜMEYSA TEKİN

Yerinde Tarih Ulusal Program Direktörü
siyamder-konusma-kulupleri-ulusal-program-direktoru

BÜŞRA ÇETİN

Konuşma Kulüpleri Ulusal Program Direktörü
siyamder-sehirden-ciktim-koye-ulusal-program-direktoru

KADER SAĞ

Şehirden Çıktım Köye Ulusal Program Direktörü
siyamder-sehirden-ciktim-koye-ulusal-program-direktoru

ADA TOPRAK

Şehirden Çıktım Köye Ulusal Program Direktörü

Let’s Do It! Türkiye Ülke Koordinatörü

Let's Do It! Türkiye Ülke Koordinatörü

CENGİZ KASAK

Let’s Do It! Türkiye Ülke Koordinatörü

Eğitim Koordinatörleri

cep-koordinatoru

MUHAMMET YUSUF FİDAN

Çekirdek Eğitim Programı Koordinatörü