TAKIMIMIZ

Yönetim Kurulu

genel-baskan-fatih-vardar

FATİH VARDAR

Genel Başkan
genel-sekreter

SENA ÖZSİPİCİ

Genel Sekreter
ic-iliskiler-direktoru-hakan-ekinci

HAKAN EKİNCİ

İç İlişkiler Direktörü
ic-iliskiler-direktoru-hakan-ekinci

UTKU CAN ÇEBİŞ

Dış İlişkiler Direktörü
uluslararasi-iliskiler-direktoru-fatma-saniye-koyuncu

GÜLŞAH KOCABAY

Uluslararası İlişkiler Koordinatörü
finans-direktoru

Finans Direktörü
projeler-direktoru-meryem-betul-kodalak

SÜMEYYE AŞVEREN

Projeler Direktörü

Genel Koordinatör

genel-koordinator-sumeyye-sen

SÜMEYYE ŞEN

Genel Koordinatör

Destek Birimi Direktörleri

egitim-destek-birimi-direktoru

SERHAT ÇAM

Eğitim Destek Birimi Direktörü
kurumsal-iletisim-destek-birimi-direktoru-kubilay-tuglu

KUBİLAY TUĞLU

Kurumsal İletişim Destek Birimi Direktörü
ulusal-aktiviteler-destek-birimi-direktoru

Ulusal Aktiviteler Destek Birimi Direktörü
yayin-destek-birimi-direktoru

ÜMİT SERİN

Yayın Destek Birimi Direktörü
mezun-destek-birimi-direktoru

Mezun Destek Birimi Direktörü
akademik-danisma-kurulu-destek-birimi-direktoru

Akademik Danışma Kurulu Destek Birimi Direktörü

Çalışma Grubu Direktörleri

cevre-ve-genclik-calisma-grubu-direktoru

NASRİNE BEKHEDDA

Çevre ve Gençlik Çalışma Grubu Direktörü
demokratik-katilim-calisma-grubu-direktoru

MUHAMMET ALİ YAZGAN

Demokratik Katılım Çalışma Grubu Direktörü
dezavantajli-gencler-ve-sosyal-dahil-etme-calisma-grubu-direktoru

BURÇİN ÜNVER

Dezavantajlı Gençler ve Sosyal Dahil Etme Çalışma Grubu Direktörü
inovasyon-ve-girisimcilik-calisma-grubu-direktoru

ALİ KATRANCI

İnovasyon ve Girişimcilik Çalışma Grubu Direktörü
genclik-sagligi-calisma-grubu-direktoru

Gençlik Sağlığı Çalışma Grubu Direktörü
kultur-ve-sanat-calisma-grubu-direktoru

Kültür ve Sanat Çalışma Grubu Direktörü

Denetim Kurulu

denetim-kurulu-uyesi-serhat-yilmaz

SERHAT YILMAZ

Denetim Kurulu Üyesi
denetim-kurulu-uyesi

HALE BİLİR

Denetim Kurulu Üyesi
denetim-kurulu-uyesi-muhammed-yusuf-kucukkara

M. YUSUF KÜÇÜKKARA

Denetim Kurulu Üyesi

Ulusal Program Direktörleri

siyamder-benim-dunyam-benim-gelecegim-ulusal-program-direktoru

BÜŞRA DEMİR

Benim Dünyam Benim Geleceğim Ulusal Program Direktörü
siyamder-genclik-atolyeleri-ulusal-program-direktoru

CANSU ÇİÇEK

Gençlik Atölyeleri Ulusal Program Direktörü
siyamder-konusma-kulupleri-ulusal-program-direktoru

MEHMET ALİ EMEKSİZ

Konuşma Kulüpleri Ulusal Program Direktörü
siyamder-sehirden-ciktim-koye-ulusal-program-direktoru

BATUHAN ARI

Şehirden Çıktım Köye Ulusal Program Direktörü
siyamder-sehirden-ciktim-koye-ulusal-program-direktoru

BERFİN ÖNER

Şehirden Çıktım Köye Ulusal Program Direktörü
siyamder-sehrine-renk-ver-ulusal-program-direktoru

Şehrine Renk Ver Ulusal Program Direktörü
siyamder-yaratici-drama-ulusal-program-direktoru

TUĞÇE KARAHASAN

Yaratıcı Drama Ulusal Program Direktörü
siyamder-yerinde-tarih-ulusal-program-direktoru

SENA NUR SARISAÇ

Yerinde Tarih Ulusal Program Direktörü

Eurodesk İrtibat Kişisi

Eurodesk İrtibat Kişisi

FURKAN KAMACI

Eurodesk İrtibat Kişisi

Let’s Do It! Türkiye Ülke Koordinatörü

Let's Do It! Türkiye Ülke Koordinatörü

CENGİZ KASAK

Let’s Do It! Türkiye Ülke Koordinatörü

Eğitim Koordinatörleri

cep-koordinatoru

TALHA CEYLAN

Çekirdek Eğitim Programı Koordinatörü